Nasza wyjątkowość tkwi w naszej historii

Witajcie w świecie POLYXO

Nasza wyjątkowość i doświadczenie jest wpisana w nasze DNA!

Nieustanie zmieniający się świat i procesy zakupowe w kanałach DIY spowodowały, że dwóch włoskich producentów POLYPIU i POLIMARK zdecydowało się utworzyć spółkę dedykowaną do dystrybucji i obsługi tworzyw sztucznych w kanałach: nowoczesnym i tradycyjnym.

Każdy z nich specjalizuje się już od dziesięcioleci w produkcji materiałów z tworzyw sztucznych dla budownictwa i wykończenia powierzchni mieszkań i domów.

Łączna powierzchnia produkcyjna i magazynowa naszych spółek wynosi ponad 35000 m2. Ta mieszanka handlu i przemysłu sprawia, że POLYXO jest idealnym partnerem dla wyspecjalizowanych dystrybutorów, ponieważ średni czas realizacji zamówień wynosi zaledwie 48 godzin.

POLYXO = Odpowiedzialność nasza produkcja oparta jest o najwyższe standardy ISO 14001 z poszanowaniem ochrony środowiska.
Planowanie strategiczne, nowe procesy produkcyjne, jakość surowców, badanie nowych produktów: w tę rewolucję zaangażowany jest cały łańcuch firmy. Zmieniamy perspektywę i to na tym polu upatrujemy długofalowego sukcesu firmy. Rezultatem tej polityki poszanowania zasobów i środowiska jest ekologiczny produkt pod każdym względem: produkcji, użytkowania i recyklingu.

 

Polyxo = Efektywność, zarówno pod względem obsługi, jak i rentowności przydzielonych powierzchni w marketach. Jesteśmy obecnie wiodącą firmą w produkcji i dystrybucji tworzyw sztucznych na europejskim rynku.

 

Scroll Up